Yazarlarımız

Bloglabs.net sitesinde yer alan yazarların hakkında bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Bu sayfa, web sitemizin bir künyesidir.

Sarp Yılmaz (bloglabs)

Merhaba, ben Sarp Yılmaz. Bloglabs.net’in kurucusu olarak, yaşamın çeşitli yönlerini irdeleyen ve kişisel gelişimle ilgili konularda derinlemesine araştırmalar yapan bir yazarım. Kişisel gelişim ve yaşam tarzı üzerine edindiğim bilgileri, okuyucularıma faydalı olabilecek şekilde sunmayı amaçlıyorum. Bilgi paylaşımına büyük önem verdiğim için, her bir makaleyi özenle hazırlıyorum ve okuyucularıma yeni perspektifler sunmayı hedefliyorum.

Sayfam: SARP YLMZ

İletişim: info@bloglabs.net

Veronika (Nur Düven)

Merhaba, ben Nur Düven, ancak yazı dünyasında “Veronika” olarak tanınıyorum. Hacettepe Konservatuvarı’nda öğrenciyim ve kişisel gelişim üzerine yazdığım makalelerimle tanınırım. Bloglabs.net’te, kişisel gelişim ve merak ettiğim çeşitli alanlarda bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve bu bilgileri okuyucularımla paylaşmaya büyük bir hevesle yaklaşıyorum.

Sayfam: Veronika

İletişim: nurduven@bloglabs.net


Psikolog Metin (Salih Metin Avcı)

Merhaba, ben Salih Metin Avcı, Psikoloji 4. sınıf öğrencisiyim. Gelişime açık biriyim. Bir çok konuda farklı web sitelerinde yazarlık yaptım. Şu an da ise BlogLabs.net üzerinden içeriklerimi paylaşmaktayım. İleride mümkünse psikolog olmak istiyorum, hatta psikolog adayıyım diyebilirim. Hayat ne getirmez bilinmez, ancak gelişim getirdiği kesin. Bu yüzden burada yazarlık yapıyorum, kişisel gelişim ve psikoloji içerikleri paylaşıyorum.

Sayfam: Psikolog Metin

İletişim: salihmetinavci@bloglabs.net

Başa dön tuşu