Hikaye

Tom Holland, Maguire ve Garfield ile Spider-man setinde çalışırken nasıl hissettiğini açıklıyor.

Tom Holland, No Way Home’da Maguire ve Garfield ile epik Spider-Man karşılaşması gününden önce çok gergin olduğunu açıkladı.

Tom Holland; Tobey Maguire ve Andrew Garfield ile Spider-Man: No Way Home’da beraber çalışmayı çok beklediğini açıkladı.  Tom Holland, Marvel film evreninin şu anki web kahramanıdır.  İlk kez Kaptan Amerika: Sivil Savaş’ta 2016 yılında rol aldı ve yönetmen Jon Watts’ın “Home coming” solo film serisinde yer aldı.  Maguire, yönetmen Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesinde 2002’den 2007’ye kadar süper kahraman oynadığı modern zamanların orijinal Peter Parker olarak biliyor.  Garfield, 2012 yılında 2014 yılında devam eden muhteşem Spider-Man’in yeniden başlatıldığı senaryoda oynadı.

Üçlünün buluşması internette viral oldu

Son Spider-man filmini izlediyseniz, aklınızda kalan bir sahneyi hatırlayın. Evet! işte o sahne.
Tom Holland’ın diğer diğer karakterler ile karşılaştığı sahne.

Tom Holland-Tobey Maguire-Andrew Garfield

Spider-man karakterlerini benimseyen milyonlarca kişi olduğu için, elbette bu rolleri oynayan kişilere de ayrı bir sempati duyulmaktadır. Tom, Tobey ve Andrew son filmde birlikte oldukları için, tüm karakterlerin kitlesini kendine çekmektedir.
Bu aslında Marvel’ın çok iyi bir stratejisidir.

Resmi Spider-man Youtube kanalında, Andrew ve Tobey’in de bulunduğu bir canlı yayın paylaştı.
25 yaşında ki aktör, diğer iki aktör ile ekranları paylaşmanın ne kadar da güzel bir his olduğunu dile getirdi.
İkiliden övgü ile bahsetmeden geçemedi. Fakat bir yandan da Holland, takviminde “diğer Örümcek Adamlar’ın geldiği” tarihi nasıl işaretlediğini ve günün gelmesini sabırsızlıkla nasıl beklediğini anlatan tatlı bir hikaye paylaştı. İlgili yayına buradan ulaşabilirsiniz. Veya isterseniz aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

“Bu heyecanımın yatışması için, Zendaya ve Jacob’a yanımda kalmalarını söyledim. Beni kırmadılar tüm çekimler boyunca birlikteydik.”

Tom Holland
YouTube video
Spider-man aktör röportajları.

İzleyenlerdeki etkisi yüksek

Maguire ve Garfield’ın Spider-Man: No Way Home’a dahil edilmesi, filmin “çok yönlü” önermesinin ortaya alınmasından bu yana birçok spekülasyona konu oldu. Kimileri tarafından oyuncuları filmin sonuna doğru eklemek, diğer karakterlerin de sahip olduğu kitleyi ekrana çekmektir. Aslında üstte bahsettiğim gibi bu çok iyi bir pazarlama stratejisidir.
Geçen yıla kadar film hakkında konuşmayı reddettiler. Film adeta Marvel’ın gizli bir sırrı gibi olmuştu. Ta ki Spider-man filminin ilk çekilen sahneleri ortaya çıkana kadar. İlerleyen süreçte yavaş yavaş üç oyuncu da film hakkında ufak tefek bilgiler paylaşmaya başladılar.

Son olarak

Spider-Man’in üç versiyonunu da bir ekranda paylaşmak, Marvel evreninin en unutulmaz anlarından birisi olacağını söyleyebiliriz. Holland, bu durumun ciddiyetini ve stresini çekim tarihinden önce biliyordu.  Bu kesinlikle Marvel için etkileyici bir başarı. Gelecekte çıkacak MCU filmlerinde, özellikle de çılgınlığın çoklu evreninde Doctor Strange’in etkisi de kesinlikle hissedilecek.  Maguire ve Garfield’ın gelecekte daha fazla görünüm kazanıp kazanamadığını bilemiyoruz, ama Spider-Man: No Way Home ustaca kanıtlanmıştır, süper kahramanların çoklu evreninde her şey mümkündür.

spidermen-tom-andrew-tobey-bloglabsnet
Tom Holland-Andrew Garfield-Tobey Maquire- Spider-man No Way Home
Bu gönderiyi puanla

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu