Hikaye

Crysis 4 çıkışı resmileşti: Oyunun çıkışı ve sistem gereksinimleri kesinleşti mi?

Crysis-4-bloglabs-game
Crysis 4

Daha önceden oyunu deneyimlemiş kişiler tarafından çok beklenen bir oyundu. Görsel olarak en etkileyici oyun olmasından bu yana herhangi bir haber olmamıştı. En son 19 Şubat 2013’te Crysis3 paylaşıldı ve ilerleyen süreçte şirketten Crysis hakkında bir bildiri yayınlanmamıştı. Fakat geçtiğimiz günlerde oyunun 4. versiyonunun paylaşılacağı hakkında bir Çin blog yazısı ortaya çıkmıştı. Vee tabii ki şirketin resmi sayfasından duyuru geldi.

YouTube video
Crysis 4 Duyuru Videosu

Yeni bir deneyim

Oyunun geliştirici ekiplerinde herhangi bir değişiklik yok. Diğer Crysis oyunlarının geliştirici ekibinde herhangi bir değişiklik yapılmadığı belirtiliyor.
Çoğu yerde Crysis’in çıkışı hakkında bir “aldatmaca” olarak nitelendirilen duyurular vardı. Çok geçmeden Crytek China, Project Crysis 4 adlı bir onayda şirketin zaten oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Ardından şirketin CEO’su Avni Yerli resmi bir açıklama yaptı:


Muhteşem Crysis topluluğumuzun tüm üyelerine ve dünya çapındaki tüm franchise hayranlarına: Sizin için özel bir duyurumuz var. Bu bize uzun zamandır sorduğunuz bir şeydi, bu yüzden sonunda doğrulama zamanı geldi: evet, bir sonraki Crysis oyunu yapım aşamasında!

Size bu haberi vermekten dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız. İleride neler olduğuna dair daha fazla ayrıntı açıklamak için gerçekten sabırsızlanıyoruz. Şu anda Crysis’in erken bir aşamasındayız. Bu yüzden oyunun çıkış süreci biraz zaman alacak. Ancak gelecek için gerçekten heyecan duyduğumuz için size şu anda haberleri vermek istedik.
Crysis-Crytek topluluğumuzu takipte kalın…


Asıl soru: PC’ler bu oyunu kaldırabilecek mi?

Oyunun resmi geliştirici ekibinden herhangi bir sistem gereksinimleri paylaşılmadı. Fakat Avni Yerli şu açıklamalara değindi;

Crytek, oynamak istediğiniz oyunları oluşturmak için topluluğumuzla birlikte çalışmaktan gurur duyan bir geçmişe sahiptir. Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önemli – dünyanın her yerinden oyuncular onu seviyor ve bugün sektörde çalışanların bazıları bunu orijinal oyun nedeniyle yapıyor – bu yüzden Crysis’in bir sonraki bölümünün herkese bağlı olduğundan emin olmak istiyoruz.

Geliştirme ilerledikçe, elimizden geldiğince daha fazla ayrıntı yayınlayacağız. Ancak bu burada, kendini işine adamış ve yetenekli ekibimizin size gerçekten yeni nesil bir nişancı oyunu sunmak için sıkı bir şekilde çalıştığını bilin.

Yapılan diğer açıklamalarda, Crysis 4’ün gereksinimleri, Crysis 3 gibi olmayacağı yönündedir.
Oyun hakkında ileri ki zamanlarda yapılacak haberleri paylaşmaktan geriye kalmayacağız. Takipte kalın…

Ayrıca bakınız: Resident Evil 2; video oyunlar tarihinde 24 yaşına girdi

Bu gönderiyi puanla
Kaynak
Crytek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu